KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 3718505
nr 371 8505
Kopparstick
1700-tal, Karta över Sverige, 56 x 59
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 15 augusti 2005
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
ledande budet*